So
Dnes je
23.09.2023
virgo
Svátek slaví
Berta
Jasno
Kladno
14 °C

Aktuální horoskop

Červen 2021
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.01.)

Přišel čas se zamyslet nad svou životosprávou. Jezte správně a vyváženě, milujte a mějte radost bez ohledu na okolnosti, ve kterých se můžete momentálně nacházet. Vaše melancholická nálada Vám jen připomíná, jen touhu po návratu k sobě samotným. Hrajte si a buďte spontánní. 

Vodnář

Vodnář (21.01. - 20.02.)

Jste vyzýváni k činům. Nezůstávejte již jen u myšlenek a snění. Začněte tvoňt jasné plány Vašich záměrů a učiňte potřebné kroky. Použijte svou vnitrní sílu k tvoření velkolepých věcí. Pokud se budou týkat společenskému vývoji, pak Vás odměna nemine. Jinak a opačně to může být v případě, pokud se chcete obohatit jen Vy osobně. Pozor na to. Máte dveře otevřené. 

Ryby

Ryby (21.02. - 20.03.)

Následujte to, co Vás volá a mluví k Vám z Vašeho nitra, srdce. Starověcí předci jsou Vám k dispozici a pomohou Vám dosáhnout Vašeho úplného uskutečnění plánů. Neváhejte a nebojte si ukousnout větší sousto, než si myslíte. Právě nyní máte neomezené duchovní zdroje naplno přístupné. 

Beran

Beran (21.03. - 20.04.)

Hledej krásu v jakékoliv situaci či druhých lidech. Přestaň se pokoušet o napravování vztahů, u kterých víš, že jsou již rozbité. Pochop, že vše se děje přesně jak má. Buď opatrný, aby Vás někdo nezlákal povrchní krásou projektu či nevtáhl do komplikovaného vztahu. Vnímejte lekce, kterými nyní procházíte. 

Býk

Býk (21.04. - 21.05.)

Je čas vyčistit si energii, být přítomný a uvědomit si způsob, jakým komunikujete s ostatními. Můžete se ocitat v situacích, kdy Vám okolí nerozumí. Ztište, umlčte svá ústa a pozorně naslouchejte. Nedorozumění přichází z přesvědčení o své pravdě. 

Býk

Blíženci (22.05. - 21.06.)

Volá Vás Vaše skutečné já a vyzývá Vás, aby jste byli plně účastni svého života. Roztančete své touhy a plány naplno. Osvoboďte se od omezujících přesvědčení a zbořte hranice. Odevzdejte se své touze učinit něco bláznivého a šťastné chvíle prožijte s dětským nadšením. 

Rak

Rak (22.06. - 22.07.)

Součástí Vašeho růstu je rozpoznávat různé formy lásky a milování. Otevřete více své srdce a zavřete oči. Láska je součástí Vás samotných, proto si své předsudky o lásce a vztazích nikterak neupravujte. Pravá podstata vždy vyjde najevo, ať už je jakákoliv. 

Lev

Lev (23.07. - 22.08.)

Ve Vašem životě se objevuje kouzlo bytí. Vnímejte kolem signály, znamení, synchronní události a náznaky magie. Buďte součástí tohoto dění a plně si uvědomujte,jak svou budoucnost měníte mo men tá lním i myšlenkami a činy. Jste tvůrci svého života. 

Panna

Panna (23.08. - 22.09.)

Dovolte si změnit směr událostí a buďte zase dětmi v radosti a nevinnosti. Uvolněte své zvyky být někým, kým chcete být. Staňte se sami sebou i když to okolí nebude chápat. Potřebujete uvolnění ve svém životě. Napětí a stres Vás drží v klamných představách, že se vše vyřeší samo. Pusťte se.  

Váhy

Váhy (23.09. - 23.10.)

Chraňte více svůj osobní a soukromý prostor. Naučte se více důvěřovat sami sobě a svým pocitům. Pokud jste nyní vystaveni zkouškám, vězte, že jsou dobrými milníky pro správné rozhodnutí. Není čeho se obávat. Jste stále v bezpečí a pod ochranou vyšší moci. 

Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Přicházejí Vám lekce, aby Vás osvobodili od situací, které Vám již neslouží. Některé nabídky mohou být matoucí i přesto, že vypadají velmi slibně mohou přinést úplný opak, než to, co očekáváme. Vytrvejte a vítězství je na dosah. 

Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Tento měsíc Vás vyzývá k obnově na všech úrovních života. Zhodnoťte současnou situaci a udělejte si prostor na sebereflexi. Při znejte si pochybení z nedostatku odpočinku a času pro sebe. Dovolte si na čas vypnout a přestat se honit. Vše 
božské načasování.