St
Dnes je
14.04.2021
aries
Svátek slaví
Vincenc
Jasno
Kladno
6 °C

Aktuální horoskop

Březen 2021
Kozoroh

Kozoroh (22.12. - 20.01.)

Nastal čas klidu, míru a odpočinku. Potřebujete jako jedno z mála znamení zastavit jako sůl. Příroda a slunce z Vás sejme veškerou tíhu světa. Někdy až zarputile jdete, i když už Vám docházejí síly. Zastavit neznemená Váš konec, jen znovu naberete dech a sílu. Relaxace je zdroj pro Váš další posun kupředu. 

Vodnář

Vodnář (21.01. - 20.02.)

Jste světlem pro ostatní. Nenechte se vyčerpávat z energie. Informace a rady, které sdělujete, nerozsévejte jen tak. Někteří si Vaši štědrost rozhodně nezaslouží. Sdílejte svůj osobní posun se stejně naladěnými lidmi a pracujte na svém projektu. Dostává se k Vám nabídka spolupráce s vyšším záměrem, než si dokážete představit. 

Ryby

Ryby (21.02. - 20.03.)

Měsíc březen je pro pryby novým obdovím, kdy dávání je třeba vyvážit přijímáním. Naučtě se přijmout pochvalu, malý dárek či lichotku jako něco, co je Vaše a ptří právě k Vám. Ryby jsou velmi emožní znamení a raději se rozdávají než přijímají. Postavte s této výzvě čelem a příjímejte vše ze všech možných stran. Dávání a přijímání tvoří jendotu. 

Beran

Beran (21.03. - 20.04.)

Vaše duše i srdce volá po souladu s Vámi. Neodvracejte pozornost ani svůj vnitřní zrak od ndořešených záležitostí. Jednejte nyní, než bud pozdě. ČAs běží neúprosně vpřed a Vy ho stále marníte přemýšelním, zda je ta správná doba. Na rovinu, vhodnější již nebude. 

Býk

Býk (21.04. - 21.05.)

Svítí Vám na cestu šťastná hvězda, a proto toho využijte, aŤ se to týká čehokoliv. Moudrost Vašeho srdce Vás navede na tu správnou cestu. Rozlomte poslední pečeť své uzavřenosti a tajemství. Použijte svou slabinu pro úspěšný krok kupředu. Vyplatí se Vám to na stotisíckrát. 

Býk

Blíženci (22.05. - 21.06.)

V tomto měsíci budte více přecitlivělí. Nahlédněte do hlubit sebe a objevte svou vnitřní krásu. Nejen ženy, i muži mohou více plakat a uvědomovat si, kým jsou a co od života chtějí. Jste čisté bytosti, které potřebují pečovat především o sebe. Pro tentokrát nechte ostatní s jejich starostmi na jindy. 

Rak

Rak (22.06. - 22.07.)

Rakům svítí na cestu hvězda Venuše. Dává Vám tím najevo, že lásku máte hledat v sobě. Vždy tam uvnitř byla, je a bude. Možná jste zapomněli milovat sebe a čekáte odkud přijde někdo, kdo by Vás opravdu miloval.  Ten však nepřijde, pokud Vy sami se nebudete mít rádi. Láska jste Vy sami. 

Lev

Lev (23.07. - 22.08.)

Měsíc březen Vám připomíná, že jste vesmírným dítětem, které si potřebuje hrát, ať už jste dospělí či ne. Vaše hravé já chce více radosti a pohybu. Dovolte si při příchodu jara zadovádět. Užijte si poslední sníh této zimy a uvolněte své vnitřní napětí. Slunce je Vaším lékem na vše. 

Panna

Panna (23.08. - 22.09.)

Pozvěte do svého života harmonii a povzneste se nad vším v božském rozměru. Nadhled Vám pomůže nezbláznit se z  přehnaných nároků, které si mnhdy kladete na sebe i Vy sami. Rozšiřte svou soustředěnost více na celek. Řekněte si o pomoc blízkým. 

Váhy

Váhy (23.09. - 23.10.)

Máte mnoho představ, jak by měl vypadat Váš život, ale některé se vymykají Vašim možnostem. Neklesejte na mysli,  uskustečněte potřebné kroky a zadejte si úkoly, které vás posunou blíže k Vašemu snu. Nemusíte umět vše, jen se naučtě rozdělit si plány a nebojte se požádat okolí o rady. V kolektivu je síla. 

Štír

Štír (24.10. - 22.11.)

Pro Vás je tu čas ohnivého zapálení se pro věc či situaci. Piřádně si promyslete strategii a jak praví přísloví, dvakrát měř, jednou řež. Je to, na co si dát pozor. Oheň ve Vás může pomoci, avšak i ublížit. Opatrně se slovy a komunikací s ostatními. Tento měsíc se raději moudře zdržte, aby jste pak nelitovali svých činů. 

Střelec

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci, tento měsíc naslouchejte více srdci. Pravda, kterou v sobě ukrývá, může bolet. Nebojte se projevit své zranění ostatním. Pochoppení, které sklidíte, Vás může překvapit. Neuzavírejte se a buďte autentičtí. Vaše osobnost je jako lotosový květ, který se pomalu rozvíjí do nádherné jedinečnosti.