Po
Dnes je
15.08.2022
leo
Svátek slaví
Hana
Jasno
Kladno
20 °C

Archiv roku 2022

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - Červen 2022

Kladenský měsíc

Červen 2022

Po roce opět Kladno nabízí světovou špičku na memoriálu Kladno hází. Z něho, z Lidic i z Kladenských Dvorků vám nabízíme reportáž. Nově vám nabízíme tip kam zajít na nejlepší steak!

Kladenský měsíc - Květen 2022

Kladenský měsíc

Květen 2022

Odstartovaná kulturní sezona s koncertem NoName, plán oprav kladenských kruháčů a fotostrana věnovaná kladenským hokejistům k jejich bitvě o záchranu!

Kladenský měsíc - Duben 2022

Kladenský měsíc

Duben 2022

Lepší život pro Kladeňáky, plány na novou divadelní sezonu, kam na výstavy a již klasicky reportáže ze sportovních utkání městských oddílů

Kladenský měsíc - Březen 2022

Kladenský měsíc

Březen 2022

Schválený rozpočet na tento rok, další padesátiny, zajímavé rozhovory a samozřejmě sportovní výsledky všech kladenských sportů!

Kladenský měsíc - Únor 2022

Kladenský měsíc

Únor 2022

Oslavte padesátiny s naší hokejovou legendou! Nechybí řada užitečných informací a zajímavých rozhovorů s dalšími inspirativními kladeňáky.

Kladenský měsíc - Leden 2022

Kladenský měsíc

Leden 2022

Přečtete si první letošní číslo Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna.

Archiv roku 2021

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - Prosinec 2021

Kladenský měsíc

Prosinec 2021

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Dozvíte se mimo jiné o vánočních zvycích, prohlédněte si fotoreportáž z probíhajících vánočních oslav, ale také o úspěších kladenských sportovců.

Kladenský měsíc - Listopad 2021

Kladenský měsíc

Listopad 2021

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Dozvíte se mimo jiné přípravě kladenských vánoc, o investicích do nejen sportovních areálů, ale také o aktuálních výsledcích kladenských sportovních klubů.

Kladenský měsíc - Říjen 2021

Kladenský měsíc

Říjen 2021

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Dozvíte se mimo jiné o změně pravidel pro stavby a opravy rodinných domů, představujeme novou kladenskou televizi, nechybí ani aktuální informace ze sportovního dění. Podívejte se s námi do zákulisí motorového létání na padáku, do světa pneumatik nebo za volant kladenského elektrického autobusu. Nejen to je říjnové vydání Kladenského měsíce – on-line na: https://kmzpravy.live/km_10_21

Kladenský měsíc - Září 2021

Kladenský měsíc

Září 2021

Zářijové číslo Kladenského měsíce právě ve vašich schránkách a na tradičních místech. Nejen o konci bezdoplatkových zón, úspěších hokejbalu a florbalu, rozhovory nebo tip na výlet.

Kladenský měsíc - Srpen 21

Kladenský měsíc

Srpen 21

Tři velké rozhovory o životě, hudbě, zmrzlině a Itálii spojené s politikou, zákulisí sportu na Kladensku a hrozící kolaps veřejné dopravy. Nejen to jsou témata sprnového vydání Kladenského měsíce.

Kladenský měsíc - Červenec 2021

Kladenský měsíc

Červenec 2021

Veřejnou dopravu možná čeká kolaps, klíčavská úpravna s nejmodernější technologií, dáma s červenou kytarou, přehled letních akcí nebo rozhovor o 20 tisících km ročně na kole… Samozřejmě nechybí sportovní a další zprávy.

Kladenský měsíc - Červen 2021

Kladenský měsíc

Červen 2021

Bývalý náměstek si nepamatuje, proč nezahájil stavbu dle smlouvy, legenda vysokého kola z Unhoště Antonín Mittelbach, vítězná série hokejbalistů končí, Venkovní koupaliště lákají návštěvníky, atrakce v Aquaparku zůstávají uzavřené, Dionýsie zakončí podivnou sezónu, divadlo ale bude hrát i o prázdninách, začíná revitalizace Sítné... nejen tyto zprávy přináší nové vydání Kladenského měsíce.

Kladenský měsíc - Květen 2021

Kladenský měsíc

Květen 2021

Proč radnice přišla o miliony korun, jak Martina Sáblíková ovládla vesnickou in-line dráhu, rozhovor s nestorem kladenského zimního stadionu, budoucnost středočeských silnic a povídání s legendárním houslistou Pavlem Zejfartem. Nejen to si přečtete v květnovém vydání Kladenského měsíce. Osm stran plných informací, zajímavých fotografií nyní ve vašich schránkách, na tradičních místech nebo on-line!

Kladenský měsíc - 4/21 duben

Kladenský měsíc

4/21 duben

Čarodějnice na plotech vzlétnou do boje, musíme se připravit na nedostatek vody, vzpomínka na J. Válovou, rady nejen pro zahrádkáře a aktuality ze sportu a kultury. I tato témata přináší dubnové vydání Kladenského měsíce - ve vašich schránkách, na tradičních distribučních místech nebo on-line.

Kladenský měsíc - 3/21 březen

Kladenský měsíc

3/21 březen

10 stran nabitých informacemi, rozhovory a fotografiemi: Kladenský rozpočet překvapil nejen svou výší... Nejdřív přišla tasemnice, pak Lubomír Čužák Rys... Co dělá Lukáš Cikánek... Virus devastuje mládežnický fotbal.

Kladenský měsíc - 2/2021 - únor

Kladenský měsíc

2/2021 - únor

Problémy se zimní údržbou, kladenská nemocnice a očkování covid-19, Spojenci pro Kladno jsou připraveni na všechna spojení, biofarma Dráb a skupina Momenty. Nejen tato témata najdete v únorovém vydání Kladenského měsíce.

Kladenský měsíc - 01/2021 - leden

Kladenský měsíc

01/2021 - leden

Osud Areálu Poldi, úpravy Vrchlického ulice, aktuality ze sportu a Spojenci pro Kladno připravují čistky. Lednové vydání Kladenského měsíce.

Archiv roku 2020

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - 9/20 - prosinec

Kladenský měsíc

9/20 - prosinec

Hned 3 zajímavé rozhovory nejen o otužování, osudu Lidic a politice. Aktuality z Kladna a okolí nebo rady, jak vybrat správné vánoční víno a kam vyrazit bruslit. Nové vydání Kladenského měsíce právě ve vašich schránkách a na webu.

Kladenský měsíc - 8/20 - listopad

Kladenský měsíc

8/20 - listopad

Radůza - rozhovor s kladenskou kulturní osobností... Pandemie změnila kladenskou nemocnici... Jiří Stejskal nejen o mushingu....

Kladenský měsíc - 7/20 - říjen

Kladenský měsíc

7/20 - říjen

Jan Krafka o divadle... Kladenský vodojem stavbou roku... Miners Kladno s novým zázemím...

Kladenský měsíc - 6/20 - září

Kladenský měsíc

6/20 - září

Balkon města - nový Sítenský most... Cena tepla stále nejasná... Kladeňáci oživili Rakušanku...

Kladenský měsíc - 5/20 - srpen

Kladenský měsíc

5/20 - srpen

Kam na zmrzlinu... Rozhovor s novou ředitelkou MP... Smetiště plné ultra-borců...

Kladenský měsíc - 4/20 - červenec

Kladenský měsíc

4/20 - červenec

Komunitní zahrady... Kam pro víno a pro jaké?.... Sdílená kola prozatím příliš netáhnou...

Kladenský měsíc - 3/20 - červen

Kladenský měsíc

3/20 - červen

Jak pomáhá vietnamská komunita v době krize... O. Černý tají smlouvy v řádu milionů korun... rozhovor s Vladimírem Havlůjem...

Kladenský měsíc - 2/20 - květen

Kladenský měsíc

2/20 - květen

Květnové vydání Kladenského měsíce. Návrat Kladenských dvorků ke kořenům... život obchodníků v centru města...