Čt
Dnes je
30.03.2023
aries
Svátek slaví
Arnošt
Slabý déšť
Kladno
6 °C

Archiv roku 2023

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - Březen 2023

Kladenský měsíc

Březen 2023

S probouzejícím se jarem se probouzí také nabídky na kulturní a sportovní zážitky Kladenska. V čísle se krom právě schvalovaného rozpočtu města na aktuální rok věnujeme také výročí kladenského fotbalu. Zajímavá je ale i fotografiemi nabitá reportáž z udílení cen našim sportovcům. Hokejistům přejeme hodně štěstí v boji o udržení v extralize, všem potom krásné Velikonoce!

Kladenský měsíc - Únor 2023

Kladenský měsíc

Únor 2023

Přinášíme vám zajímavé reportáže a fotografie z návštěvy nového prezidenta, spolu se zajímavými rozhovory s kladenskými sportovci a podnikateli. Pomalu nás čeká jaro a s ním spousta nových nabídek a akcí z města i dalších klubů a restaurací. Našim hokejistů přejeme, přes všechna příkoří, úspěšné zakončení sezony 2022/23!

Kladenský měsíc - Leden 2023

Kladenský měsíc

Leden 2023

Ještě jednou přejeme všem našim čtenářům krásný a úspěšný nový rok 2023. S ohledem na referendum jsme toto číslo pojali tak trošku hravě :) Klidné počtení všem!

Archiv roku 2022

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - Prosinec 2022

Kladenský měsíc

Prosinec 2022

Závěrečné číslo letošního roku je venku. Slovem i obrazem se okrajově vracíme k právě probíhajícím oslavám svátků vánočních. Na odlehčení atmosféry konce roku jsme vám připravili několik rozhovorů s kladenskými sportovci i podnikateli. Pro úplnost nechybí resumé a plány kladenských sportovních oddílů. Krásný a úspěšný vstup do nového roku 2023 přejeme nejen našim čtenářům!

Kladenský měsíc - Listopad 2022

Kladenský měsíc

Listopad 2022

Poslední předvánoční číslo je opět venku. Věnujeme se zde především výročí naší Sametové revoluce. Všechny vás zveme na shlédnutí rozhovoru s jednou z nejdůležitějších osob listopadových událostí, panem Janem Urbanem. Dočtele se též o oceněných sportovcích i aktuálním stavu našich sportovních oddílů. Všem přejeme klidnou přípravu svátků vánočních.

Kladenský měsíc - Říjen 2022

Kladenský měsíc

Říjen 2022

Právě vychází první povolební číslo Kladenského měsíce. Krom článku, věnovanému rekapitulaci života Oty Pavla, jsme se věnovali úspěchy kladenských volejbalistů, dále také poslednímu vítěznému utkání Rytířů. Zajímavý rozhovor nám přiblíží právě probíhající akce v Bezděkovském Lívanci. Krásné podzimní počtení :)

Kladenský měsíc - Září 2022

Kladenský měsíc

Září 2022

Přečtete si aktuální, zářijové vydání Kladenského měsíce už nyní. Máme pro Vás připravené zajímavé reportáže k Dni města Kladna i ze znovuotevření kladenského zimního stadionu! Číslo vychází těsně před volbami, ani my jsme se nevyhnuli malé rekapitulaci stavu zájemců o primátorské křeslo...

Kladenský měsíc - Srpen 2022

Kladenský měsíc

Srpen 2022

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Opět vás, mimo jiné, čeká spousta zajímavých rozhovorů a reportáží!

Kladenský měsíc - Červenec 2022

Kladenský měsíc

Červenec 2022

Nejen situace okolo opravy některých kladenských komunikací, také rozhovory s muzikanty, divadelníky a zajímavými sportovci. To vše vás čeká v prvním prázdninovém čísle Kladenského měsíce!

Kladenský měsíc - Červen 2022

Kladenský měsíc

Červen 2022

Po roce opět Kladno nabízí světovou špičku na memoriálu Kladno hází. Z něho, z Lidic i z Kladenských Dvorků vám nabízíme reportáž. Nově vám nabízíme tip kam zajít na nejlepší steak!

Kladenský měsíc - Květen 2022

Kladenský měsíc

Květen 2022

Odstartovaná kulturní sezona s koncertem NoName, plán oprav kladenských kruháčů a fotostrana věnovaná kladenským hokejistům k jejich bitvě o záchranu!

Kladenský měsíc - Duben 2022

Kladenský měsíc

Duben 2022

Lepší život pro Kladeňáky, plány na novou divadelní sezonu, kam na výstavy a již klasicky reportáže ze sportovních utkání městských oddílů

Kladenský měsíc - Březen 2022

Kladenský měsíc

Březen 2022

Schválený rozpočet na tento rok, další padesátiny, zajímavé rozhovory a samozřejmě sportovní výsledky všech kladenských sportů!

Kladenský měsíc - Únor 2022

Kladenský měsíc

Únor 2022

Oslavte padesátiny s naší hokejovou legendou! Nechybí řada užitečných informací a zajímavých rozhovorů s dalšími inspirativními kladeňáky.

Kladenský měsíc - Leden 2022

Kladenský měsíc

Leden 2022

Přečtete si první letošní číslo Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna.

Archiv roku 2021

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - Prosinec 2021

Kladenský měsíc

Prosinec 2021

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Dozvíte se mimo jiné o vánočních zvycích, prohlédněte si fotoreportáž z probíhajících vánočních oslav, ale také o úspěších kladenských sportovců.

Kladenský měsíc - Listopad 2021

Kladenský měsíc

Listopad 2021

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Dozvíte se mimo jiné přípravě kladenských vánoc, o investicích do nejen sportovních areálů, ale také o aktuálních výsledcích kladenských sportovních klubů.

Kladenský měsíc - Říjen 2021

Kladenský měsíc

Říjen 2021

Přečtete si aktuální vydání Kladenského měsíce už nyní, dříve než ho dostanete do schránek nebo najdete na obvyklých místech v okolí Kladna. Dozvíte se mimo jiné o změně pravidel pro stavby a opravy rodinných domů, představujeme novou kladenskou televizi, nechybí ani aktuální informace ze sportovního dění. Podívejte se s námi do zákulisí motorového létání na padáku, do světa pneumatik nebo za volant kladenského elektrického autobusu. Nejen to je říjnové vydání Kladenského měsíce – on-line na: https://kmzpravy.live/km_10_21

Kladenský měsíc - Září 2021

Kladenský měsíc

Září 2021

Zářijové číslo Kladenského měsíce právě ve vašich schránkách a na tradičních místech. Nejen o konci bezdoplatkových zón, úspěších hokejbalu a florbalu, rozhovory nebo tip na výlet.

Kladenský měsíc - Srpen 21

Kladenský měsíc

Srpen 21

Tři velké rozhovory o životě, hudbě, zmrzlině a Itálii spojené s politikou, zákulisí sportu na Kladensku a hrozící kolaps veřejné dopravy. Nejen to jsou témata sprnového vydání Kladenského měsíce.

Kladenský měsíc - Červenec 2021

Kladenský měsíc

Červenec 2021

Veřejnou dopravu možná čeká kolaps, klíčavská úpravna s nejmodernější technologií, dáma s červenou kytarou, přehled letních akcí nebo rozhovor o 20 tisících km ročně na kole… Samozřejmě nechybí sportovní a další zprávy.

Kladenský měsíc - Červen 2021

Kladenský měsíc

Červen 2021

Bývalý náměstek si nepamatuje, proč nezahájil stavbu dle smlouvy, legenda vysokého kola z Unhoště Antonín Mittelbach, vítězná série hokejbalistů končí, Venkovní koupaliště lákají návštěvníky, atrakce v Aquaparku zůstávají uzavřené, Dionýsie zakončí podivnou sezónu, divadlo ale bude hrát i o prázdninách, začíná revitalizace Sítné... nejen tyto zprávy přináší nové vydání Kladenského měsíce.

Kladenský měsíc - Květen 2021

Kladenský měsíc

Květen 2021

Proč radnice přišla o miliony korun, jak Martina Sáblíková ovládla vesnickou in-line dráhu, rozhovor s nestorem kladenského zimního stadionu, budoucnost středočeských silnic a povídání s legendárním houslistou Pavlem Zejfartem. Nejen to si přečtete v květnovém vydání Kladenského měsíce. Osm stran plných informací, zajímavých fotografií nyní ve vašich schránkách, na tradičních místech nebo on-line!

Kladenský měsíc - 4/21 duben

Kladenský měsíc

4/21 duben

Čarodějnice na plotech vzlétnou do boje, musíme se připravit na nedostatek vody, vzpomínka na J. Válovou, rady nejen pro zahrádkáře a aktuality ze sportu a kultury. I tato témata přináší dubnové vydání Kladenského měsíce - ve vašich schránkách, na tradičních distribučních místech nebo on-line.

Kladenský měsíc - 3/21 březen

Kladenský měsíc

3/21 březen

10 stran nabitých informacemi, rozhovory a fotografiemi: Kladenský rozpočet překvapil nejen svou výší... Nejdřív přišla tasemnice, pak Lubomír Čužák Rys... Co dělá Lukáš Cikánek... Virus devastuje mládežnický fotbal.

Kladenský měsíc - 2/2021 - únor

Kladenský měsíc

2/2021 - únor

Problémy se zimní údržbou, kladenská nemocnice a očkování covid-19, Spojenci pro Kladno jsou připraveni na všechna spojení, biofarma Dráb a skupina Momenty. Nejen tato témata najdete v únorovém vydání Kladenského měsíce.

Kladenský měsíc - 01/2021 - leden

Kladenský měsíc

01/2021 - leden

Osud Areálu Poldi, úpravy Vrchlického ulice, aktuality ze sportu a Spojenci pro Kladno připravují čistky. Lednové vydání Kladenského měsíce.

Archiv roku 2020

Kladenský měsíc
Kladenský měsíc - 9/20 - prosinec

Kladenský měsíc

9/20 - prosinec

Hned 3 zajímavé rozhovory nejen o otužování, osudu Lidic a politice. Aktuality z Kladna a okolí nebo rady, jak vybrat správné vánoční víno a kam vyrazit bruslit. Nové vydání Kladenského měsíce právě ve vašich schránkách a na webu.

Kladenský měsíc - 8/20 - listopad

Kladenský měsíc

8/20 - listopad

Radůza - rozhovor s kladenskou kulturní osobností... Pandemie změnila kladenskou nemocnici... Jiří Stejskal nejen o mushingu....

Kladenský měsíc - 7/20 - říjen

Kladenský měsíc

7/20 - říjen

Jan Krafka o divadle... Kladenský vodojem stavbou roku... Miners Kladno s novým zázemím...

Kladenský měsíc - 6/20 - září

Kladenský měsíc

6/20 - září

Balkon města - nový Sítenský most... Cena tepla stále nejasná... Kladeňáci oživili Rakušanku...

Kladenský měsíc - 5/20 - srpen

Kladenský měsíc

5/20 - srpen

Kam na zmrzlinu... Rozhovor s novou ředitelkou MP... Smetiště plné ultra-borců...

Kladenský měsíc - 4/20 - červenec

Kladenský měsíc

4/20 - červenec

Komunitní zahrady... Kam pro víno a pro jaké?.... Sdílená kola prozatím příliš netáhnou...

Kladenský měsíc - 3/20 - červen

Kladenský měsíc

3/20 - červen

Jak pomáhá vietnamská komunita v době krize... O. Černý tají smlouvy v řádu milionů korun... rozhovor s Vladimírem Havlůjem...

Kladenský měsíc - 2/20 - květen

Kladenský měsíc

2/20 - květen

Květnové vydání Kladenského měsíce. Návrat Kladenských dvorků ke kořenům... život obchodníků v centru města...