Skvěle si vedli i další atleti a atletky při mistrovství ČR dospělých. Chodec Vítek Hlaváč získal rovněž zlatou medaili v chůzi na pět tisíc metrů výkonem 19:58,44. Stříbrné medaile přidala Nikola Pöschlová ve skoku o tyči výkonem 4.38 a potvrdila, že je současnou dvojkou tyčky žen, stejně dobře si vedl koulař Tadeáš Procházka, jehož výkon byl 18.38. Tadeáš již zaznamenal několik výkonů přes hranici devatenácti metrů a i on je současnou dvojkou za Tomášem Staňkem, který v soutěži družstev hájí kladenské barvy. Další medaili vybojovali muži ve štafetě na čtyřikrát dvě stě metrů ve složení Tomáš Majer, Jan Ullman, Daniel Lehar a Tomáš Dvořák, když časem 1:27.83 obsadili třetí příčku.

Další medaile na mistrovství České republiky získal klub při mistrovství dorostu a juniorů. Nejlépe si vedla Radana Lapáčková, která zvítězila v běhu na tři tisíce metrů časem 9:58.56, druhou zlatou medaili přidala v běhu na patnáct set metrů výkonem 4:45.34. Stříbrný v kouli dorostenců byl Pavel Stehlík, který poslal své náčiní na vzdálenost 15.82 metrů. Jeho bratr Petr Stehlík obsadil v kouli juniorů třetí místo výkonem 18.04 metrů. Další bronzové medaile získali Marie Mikulíková v běhu na tři tisíce metrů časem 10:26.36, Dominik Mráček ve sprintu na šedesát metrů časem 6.90 a Štěpán Pastrňák v běhu na šedesát metrů překážek výkonem 8.07.

Atletický klub A.C. TEPO Kladno byl v letošní halové sezóně s počtem dvanácti medailí na třetím místě v České republice a nejlepším klubem Středočeského kraje.