Jary si pro natáčení vybral tentokrát svoje rodné Kladno, konkrétně průmyslovou zónu, kde se dříve nacházel podnik Poldi. „Klip v této lokaci jsem chtěl natočit už delší dobu. Jednak z toho důvodu, že jen pár desítek metrů od míst natáčení mám zkušebnu se studiem a denně projíždím kolem těchto zajímavých míst, ale hlavně se ve stejných místech natáčel můj oblíbený film Ro(c)k podvraťáků, který mě inspiroval,“ vysvětluje Jary výběr lokace.

Samotné natáčení nebylo kvůli přístupnosti některých objektů vůbec jednoduché, navíc musela být přerušena i vlaková doprava. „V průmyslové zóně se dnes nachází různé firmy, do kterých vozí materiál nákladní vlak. A protože jsme natáčeli celý večer v kolejišti, museli jsme požádat o přerušení provozu,“ objasňuje zpěvák složitost natáčení.

Ani tentokrát nechybí v Jaryho videoklipu pohledná dívka. Na natáčení tentokrát přizval finalistku soutěže Star Dance a několikanásobnou mistryni ČR v latinskoamerických a standardních tancích Natálii Otáhalovou. „Jarymu fandím už dlouho a když mě přizval ke spolupráci na tomto klipu, byla jsem nadšená. Ten singl se mi totiž moc líbí. Moc bych si přála, aby tahle píseň měla úspěch,“ říká o singlu mladá tanečnice a dodává: „Natáčení klipu bylo trochu náročné, protože jsem tančila několikrát po sobě naplno, ale na place byla super atmosféra a bylo vidět, že všichni jsou naprostí profíci v tom, co dělají, včetně Jaryho,“ pochvaluje si spolupráci Natálie.

Videoklip natočil režisér David Pacholík, který se zároveň společně s Jarym Tauberem a manažerem Jaroslavem Nyklem podíleli na námětu. Kromě tanečnice Natálie Otáhalové se v klipu objevila i celá Jaryho kapela – Karel Říha, Jirka „George“ Urgošík a Petr Kareš. Píseň, kterou produkoval Ondřej Žatkuliak v Rooftop Studios, složil sám Jary a s členy kapely stojí i za vznikem textu.

Celý videoklip si můžete pustit ZDE.