Důležitý domácí zápas zachytil náš fotograf Jiří Hokův - jeho snímky si můžete prohlédnout na těchto místech:

Jak hodnotili zápas sami trenéři?

Jiří Burger (Kladno): První třetina byla vyrovnaná, nějaké šance jsme si v ní vytvořili, ale nebyly úplně vyložené. Druhá třetina z naší strany nebyla dobrá. Měli jsme tam tři rychlá vyloučení po sobě, neměli jsme vůbec žádný tlak, takže s tou třetinou jsme byli nespokojení. Ve třetí třetině, když jsme dali na 3:2, jsme si to zkušeně pohlídali a zaslouženě vyhráli.

David Moravec (Poruba): Chtěl bych pogratulovat soupeři k vítězství. Zápas se vyvíjel celkem v náš prospěch, ale ve třetí třetině se zlomil ve prospěch soupeře. Musíme zadumat nad tím, co změnit, aby se vývoj zápasu i ve třetí třetině naklonil na naši stranu.

Další zápasy sehrají hokejisté na ledě Poruby v úterý a ve středu.