Eva tropí hlouposti10. listopadu od 19:00

Retro komedie podle humoristického románu Fan Vavřincové (mimo jiné autorky scénáře k seriálu Taková normální rodinka) zaručuje skvělou zábavu! Tento námět můžete znát hlavně díky stejnojmennému filmovému zpracování, ve kterém v režii Martina Friče zářily hvězdy jako Nataša Gollová a Oldřich Nový. U nás v titulní roli září Barbora Hron Vovsíková, jako teta Pa se představí Jaromíra Mílová. Těšíme se na vás!

 

Jak jsem potkal ďábla 20. listopadu od 19:00

Pocta Otovi Pavlovi, jeho dílu, životu a jeho vůli ho žít. Autorská inscenace vznikla přímo pro soubor Městského divadla Kladno a byla uvedena ve světové premiéře. Vzdává hold spisovateli Otovi Pavlovi, jehož život je spjatý nejen s Buštěhradem ale s oblastí Kladenska obecně. Přiblížíme vám nejen dílo jednoho z klasiků české literatury, ale také jeho nelehký životní osud. V hlavní roli exceluje Jaroslav Slánský.

 

Klíčovou dírkou26. listopadu od 15:00

Slavná britská komedie plná absurdit nenechá vaše bránice v klidu! A o co vlastně jde? Doktor Prentice je pěkné kvítko, a tak se slečna Barcleyová ocitne nahá ukrytá v jeho kanceláři. Následuje sled šílených pokusů, jak celou situaci zachránit. Dramatik Joe Orton využívá principy klasické situační a konverzační komedie, dovedl je však do zcela nevídaných končin. Zavítejte do světa humoru a absurdity!

 

Nejstarší řemeslo30. listopadu od 19:00

Srdečně zveme na derniéru úspěšné komedie o dámách lehčích mravů! Pětice prostitutek se schází na jedné newyorské lavičce a o zábavu tak nebude nouze! Těšit se můžete na Lenku Zbrankovou, Zuzanu Mixovou, Barboru Janatkovou, Jaromíru Mílovou a Janu Jiskrovou. Nenechte si ujít poslední příležitost se královsky pobavit! Jiná šance už nebude!

 

Pokladna divadla
pokladna@divadlokladno.cz
724 502 114