Další divadelní rok je před námi. Jaký bude? 
Doufám, že smysluplně naplněný, protože máme tradičně spoustu plánů. Těším se na nové premiéry, na režiséry, jejich metody a zkoušení, na nové spolupráce. Vznik každé inscenace má svá specifika a sledovat celý tvůrčí proces je neuvěřitelně inspirující a obohacující. 

Na jakou inscenaci z dramaturgického plánu se těšíte nejvíc? 
Tuto otázku dostávám poměrně často a vždycky říkám: Které ze svých dětí máte nejraději? Těším se na všechny příběhy, které odvyprávíme, každý je jiný, ale jsem přesvědčený o tom, že všechny mají šanci diváky zaujmout. 

V červnu 2024 bude mít ve vaší režii premiéru Šumař na střeše. Proč padla volba právě na tento muzikál?  
Šumař na střeše patří k naprostým klasikám svého žánru. Jedná o neuvěřitelně vtipný, ale zároveň hluboce lidský příběh pro všechny generace. Navíc s nádhernými melodiemi a texty. Součástí inscenace bude také komorní orchestr. Chceme divákům dopřát jedinečný zážitek. Přípravy jsou v plném proudu a čeká nás ještě velký kus práce, ale věřím, že výsledek bude stát za to. 

Co byste do nové sezony popřál divákům? 
Aby je to s námi pořád bavilo, aby se k nám rádi vraceli. Reakce diváků jsou pro nás nesmírně důležité a vážíme si všech komentářů i názorů. 

A co byste popřál divadlu? 
Aby všichni jeho zaměstnanci měli pořád tolik energie na všechny výzvy, kterým společně čelíme. Divadelní provoz je neuvěřitelně složitý organismus, jednotlivé složky musejí často volit kompromisy. Díky všem za jejich nadhled, humor, ale také ohromnou profesionalitu.